Dieta NaturHouse

Dieta NaturHouse to dieta całkowicie przygotowana przez wykwalifikowanych dietetyków. Osoba chcąca stracić nadmiar kilogramów wybiera się na spotkanie z dietetykiem, na którym lekarz dokładnie określa BMI pacjenta, zaznacza poziom tłuszczu w jego organizmie i określa stan fizyczny pacjenta. Na podstawie wstępnych badań tworzy spis potraw do przygotowania na dany tydzień ora ilość jaką można przyjąć.

Kolejnym aspektem diety z NaturHouse są suplementy diety, specjalnie dobierane dla każdego klienta. Suplementy te, to stuprocentowo naturalne mieszanki tak dobranych ziół, aby sprawnie wspomagały organizm w walce ze zbędnymi kilogramami. Każdy ze składników znajdujący się w kapsułce suplementu ma do spełnienia określone zadanie, wspomagające organizm i przyspieszające proces odchudzania, w takim stopniu, aby było ono efektowne i aby te efekty były długo widoczne.

Niezwykle ważne w diecie z NaturHouse okazują się cotygodniowe spotkania z dietetykiem, na których omawiane są wzloty, upadki oraz potrawy do spożycia na następny tydzień. Często, w miarę ubytku wagi pacjenta, zmieniają się suplementy diety, które odgrywają mniejszą rolę, niż na początku drogi z odchudzaniem.

Dieta z NaturHouse odpowiednia jest dla osób, muszących posiadać z góry nałożone zadania, etapy do pokonania, cel, do którego należy dążyć.